Złote dziewczyny z Muzeum Papiernictwa

13.03.2018

Już po raz drugi w dusznickim hotelu Werona zorganizowany został Kobiecy Turniej Gry w Kręgle. 9 marca damską drużynę muzealną reprezentowały: Agata Daniel (kapitan), Marta Borowiec-Greszta, Małgorzata Jakubiec, Magdalena Junik, Marta Nowicka oraz Dorota Zielińska-Pytlowany. Opiekunem drużyny była wicedyrektor Muzeum Papiernictwa Joanna Seredyńska. Pomimo silnej konkurencji, w turnieju wzięło udział 13 drużyn m.in. ekipa ze Starostwa Powiatowego, Urzędu Miasta w Dusznikach-Zdroju, Klubu Lions oraz Zakładu Elektrotechniki Motoryzacyjnej. Kobiety z dusznickiego Muzeum zdobyły pierwsze miejsce. Przyznane zostały również indywidualne nagrody  dla najlepszych zawodniczek. Jedną z nich otrzymała Agata Daniel.

Organizatorem turnieju był dusznicki Lions Club,  a celem – zebranie środków na zakup projektora  do Pracowni Języka Angielskiego w Liceum Ogólnokształcącym im. B. Chrobrego w Kłodzku. Bardzo dziękujemy sponsorom turnieju za piękne nagrody, a naszym Koleżankom serdecznie gratulujemy.

#KOBIETYKOBIETOM

kregle