Projekt Plaża z udziałem Muzeum Papiernictwa

05.08.2019

Już po raz 12. telewizja TVN organizowała „Projekt Plaża”. Przez cały lipiec i sierpień nadawca odwiedzał nadbałtyckie kurorty, oferując urlopowiczom szereg atrakcji. W TVN-owskim miasteczku wydzielona została specjalna dolnośląska strefa, gdzie wypoczywający nad polskim morzem, mieli również okazję wyczerpać kartki papieru. Dokładnie w Ustce, w dniach 2-4 sierpnia ekipa z Muzeum Papiernictwa instruowała plażowiczów, jak poprawnie wykonać kartkę papieru w kształcie serca. Czerpanie na piasku było dla nas nowością, ale po doświadczeniach zdobytych w 2012 r. na letnim festiwalu Przystanek Woodstock, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Dostać list w butelce, spisany na dusznickim papierze czerpanym – marzenie niejednego plażowicza!