Prace remontowe w budynku młyna papierniczego – możliwe utrudnienia dla turystów

07.11.2022

W związku z remontem pawilonu wejściowego przy ul. Kłodzkiej, wstęp do muzeum możliwy jest wyłącznie od strony dziedzińca (ul. Sprzymierzonych). Ponadto w najbliższych dniach (8-10 listopada) z użytku wyłączony zostanie również hol wraz z kasą biletową, w związku z czym bilety wstępu będzie można nabyć wyłącznie w muzealnym sklepie z pamiątkami na dziedzińcu muzealnym.

Prace remontowe mają na celu poprawę standardów zwiedzania oraz zachowanie w jak najlepszym stanie budynku historycznego młyna papierniczego. Jednakże pracownicy muzeum dołożą wszelkich starań, aby mimo trwających prac, zwiedzający mogli skorzystać z pełnej oferty: wszystkie ekspozycje oraz zajęcia edukacyjne są dostępne.

Za wszelkie niedogodności przepraszamy i uprzejmie prosimy o wyrozumiałość.