Majówka w młynie papierniczym!

21.04.2015

Długi majowy weekend to dobra okazja, by zajrzeć w nasze progi. Przygotowaliśmy okolicznościową atrakcję – każdy będzie mógł wykonać kartkę papieru ze znakiem wodnym prezentującym daty 1 i 3 maja, a dodatkowo arkusz o zapachu lawendy. Ale to nie wszystko – wyjątkowo w te dni będzie można odbić swoją dłoń w masie papierniczej , jak zazwyczaj robią to vipy i celebryci odwiedzający nasze muzeum.

Oczywiście wszystkich zachęcamy do zwiedzania zabytkowego młyna papierniczego – jedynego na ziemi kłodzkiej pomnika historii. Wewnątrz wystawy stałe poświęcone historii papieru i papiernictwa oraz nowa wystawa czasowa, na której będzie można zobaczyć fotografie wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Kościołów Pokoju w Jaworze i Świdnicy. Autorką prac jest wrocławska artystka Barbara Górniak.

Zapraszamy:

27-30 kwietnia 9:00-15:00