Voucher na zwiedzanie za jedyne 15 zł!

17.04.2020

Kup już dziś voucher na zwiedzanie Muzeum Papiernictwa i wykorzystaj go do końca tego roku.
Za jedyne 15 zł zwiedzisz wszystkie wystawy Muzeum Papiernictwa, skorzystasz z audioprzewodnika, dostępnego również w formie pliku mp3 na telefon, oraz weźmiesz udział w pokazie czerpania papieru.
I to wszystko w promocyjnej cenie!
Wystarczy, że klikniesz w link poniżej, który w prosty sposób przekieruje Cię do oferty kupna.
Łatwo, szybko i bezpiecznie 🙂

Póki co #zostańwdomu, ale WSPIERAJ TURYSTYKĘ.
Bądźmy solidarni!

Szczegóły oferty

Jeden voucher upoważnia do zwiedzania muzeum przez jedną osobę.

Usługa obejmuje:

– zwiedzanie trasy  „Z papierem przez dwa tysiąclecia” (sale 1-5 poświęcone historii papiernictwa, w cenie: możliwość wypożyczenia audioprzewodnika)

– zwiedzanie ścieżki „Sztuka i pieniądze” (sprawdzanie zabezpieczeń banknotów, zwiedzanie aktualnych wystaw czasowych, sal z polichromią)

– pokaz czerpania papieru (bez warsztatów czerpania papieru, który można wykupić dodatkowo w siedzibie Muzeum Papiernictwa).

Data ważności vouchera – do końca 2020 r.

Zasady wykorzystanie vouchera:

– aktywacji usługi dokonuje się poprzez rezerwację terminu zwiedzania. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny 748 627 424;

– dowodem zakupu vouchera jest paragon lub faktura w wersji elektronicznej, może to być także wydruk dokumentu. Paragon lub fakturę wysyłamy mailowo po dokonaniu zakupu. Dowód zakupu prosimy zabrać ze sobą w dniu umówionej wizyty;

– voucher ma cenę promocyjną w związku z tym nie łączy się z innymi ulgami (np. Kartą Dużej Rodziny)

– dzieci do lat 7 nie płacą za zwiedzanie Muzeum;

– rozpoczęcie zwiedzania możliwe jest najpóźniej 2 godziny przed  zamknięciem muzeum;

– w przypadku przybycia zwiedzających do obiektu później niż 2 godziny przed zamknięciem wystaw, udostępniona im będzie jedna z tras: „Z papierem przez dwa tysiąclecia” lub „Sztuka i pieniądze”, ew. warsztaty czerpania papieru;

– zbyt mała ilość czasu przeznaczona przez zwiedzającego na zwiedzanie ekspozycji nie stanowi podstawy do reklamacji;

– warsztaty odbywają się o pełnych godzinach, ostatnie – godzinę przed zamknięciem Muzeum.

voucher. na fejsa