Upoważnienie jednorazowe AU z 1984 r. na zakup paliwa

Upoważnienie jednorazowe AU z 1984 r. na zakup paliwa Upoważnienie jednorazowe AU z 1984 r. na zakup paliwa Upoważnienie jednorazowe AU z 1984 r. na zakup paliwa
Typ obiektu dokumenty, druki
Materiał papier maszynowy, farba drukarska, tusz
Technika druk
Wymiary wys. 70 mm, szer. 99 mm
Miejsce powstania Polska, Sokołów Podlaski
Czas powstania 1984
Nr inwent. MD 1352 N

Upoważnienie jednorazowe AU z 1984 r. z Sokołowa Podlaskiego na zakup 5 litrów paliwa, nr A 2212602. Papier kremowobiały, ze znakiem wodnym bieżącym.

Strona przednia: W prostokątnym, beżowym polu napisy określające zasady posługiwania się upoważnieniem, jego nr, miejsce do wpisania marki i numeru rejestracyjnego pojazdu, dla którego wystawiono upoważnienie, data ważności oraz pieczęć ST. INSPEKTORA Gospodarki Samochodowej. Druk brązowy, poddruk beżowy, pieczęć różowa.

Strona odwrotna: Napis określający zasady posługiwania się upoważnieniem oraz fioletowa pieczątka jednostki – Obwodowego Urzędu Pocztowego w Sokołowie Podlaskim. Kolorystyka druku jak na stronie przedniej.