Pocztówka przedstawiająca Blick nach dem Furstenhof (widok w kierunku Sanatorium Polonia) w Bad Kudowa (Kudowa-Zdrój)

Typ obiektu pocztówki
Materiał tektura lita, farba drukarska
Technika druk czarno-biały
Wymiary wys. 9 cm; szer. 14 cm
Autor nieznany
Miejsce powstania Niemcy, Kudowa-Zdrój (Bad Kudowa)
Czas powstania po 1900
Nr inwent. MD 166 Dz.M.

Pocztówka wykonana w technice druku czarno-białego przedstawiająca widok partii wejściowej do Parku Zdrojowego w Bad Kudowa (Kudowa-Zdrój), w kierunku Hotelu Furstenhof (Sanatorium Polonia). W lewym górnym rogu czarną farbą drukarską napis: „Bad Kudowa Blick nach dem Fűrstenhof”.

Na odwrocie: bez obiegu; w górnej części odręcznie ołówkiem „166”, w prawym dolnym rogu odręcznie ołówkiem „8”.