Uwaga zwiedzający!

24.07.2023
Podajemy informację Urzędu Miasta w Dusznikach-Zdroju dotyczącą utrudnień w ruchu drogowym w poniedziałek 31 lipca br. Tego dnia Duszniki-Zdrój będą metą III etapu 80. Tour de Pologne.

Trasa wyścigu załączona jest na mapce poniżej. Na terenie naszego miasta ulice objęte wyścigiem tj.:
• Droga krajowa DK8 – od strony Szczytnej (Polanicy Wolany) do skrzyżowania z drogą wojewódzką na Zieleniec
• Droga wojewódzka 389 – odcinek od DK8 na Zieleniec
• Droga powiatowa 3301D – Od skrzyżowania w Zieleńcu do ulicy Parkowej
• Ul. Parkowa
• Ul. Podgórze – od parku do Karczmy Bławatek
zamknięte będą dla całego ruchu mniej więcej w godzinach 15.00 – 17:00 (uzależnione od czasu przyjazdu peletonu).
Nie wyznacza się objazdów. Bardzo prosimy odpowiednio wcześniej zaplanować wyjazdy i przyjazdy z wykorzystaniem tych dróg.
Życząc kibicom kolarstwa pozytywnych wrażeń sportowych prosimy też o zachowanie szczególnej ostrożności, jak również ścisłe stosowanie się do zaleceń Policji i służb porządkowych.
Szczegółowe informacje na temat wyścigu dostępne są na na stronie internetowej www.visitduszniki.pl/tour-de-pologne.
Poniżej zamieszczamy również planowany harmonogram przejazdu.