Prace konserwatorskie w muzeum

11.09.2022

W poniedziałek (12.09.2022 r.) w muzeum rozpoczynają się prace konserwatorskie, które będą miały wpływ na organizację ruchu turystycznego. Dla ułatwienia przedstawimy wszystko w punktach:

1. W związku z pracami konserwatorskimi przy urządzeniach wielkogabarytowych:

–  w dniach 12-13.09 dziedziniec, w tym również muzealny sklep z pamiątkami, będzie zamknięty dla zwiedzających

– w dniach 14-22 września dalsze prace będą wiązać się z ograniczeniem przestrzeni dziedzińca, ewentualnym hałasem oraz zakłóceniami w odbiorze wizualnym

2. W związku z pracami konserwatorskimi w obrębie drewnianej klatki schodowej:

– w dniach 12-16.09 prowadzone będą prace tynkarskie, co spowoduje wykluczenie klatki z ciągu komunikacyjnego oraz nieznaczny hałas (nie będzie miało to wpływu na dostępność jakiejkolwiek ekspozycji)

O dalszych pracach będziemy informować po uzgodnieniu ich przebiegu. Dziękujemy za wyrozumiałość.