Nasze muzeum Najlepszym Produktem Turystycznym

06.11.2023

W tym roku Telewizja Sudecka już po raz dziesiąty przeprowadziła Plebiscyt Gospodarczy „Sudeckie Kryształy”. W tej edycji wyróżniono m.in. produkty regionalne, atrakcje turystyczne, firmy czy wydarzenia kulturalne. Statuetki, dyplomy i wyróżnienia przyznano w 7. kategoriach takich jak inwestycja samorządowa i prywatna, firma odpowiedzialnego biznesu, impreza promująca region, produkt turystyczny, produkt regionalny, najlepszy produkt lub usługa i po raz pierwszy w kategorii zielona gmina przyjazna środowisku.

Nasze muzeum uzyskało I miejsce w kategorii „Najlepszy Produkt Turystyczny”, z czego jesteśmy ogromnie dumni i wdzięczni za docenienie naszych codziennych starań o rozwój i zwiększanie prestiżu instytucji. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 3 listopada, w Zamku na Skale w Trzebieszowicach. Dyplom dla muzeum został wręczony dyrektorowi muzeum, Maciejowi Szymczykowi przez prezesa Twierdzy w Srebrnej Górze, Emilię Pawnuk.

Serdecznie dziękujemy za prestiżowe wyróżnienie oraz za piękną uroczystość podsumowującą plebiscyt.