Dziedziniec otwarty dla zwiedzających!

08.04.2021

Już od 9 kwietnia (piątek) Muzeum Papiernictwa proponuje zwiedzanie w zupełnie nowej odsłonie!

Nie mogąc zaprosić Państwa do naszych wnętrz, uwzględniając wszelkie zasady bezpieczeństwa, wprowadzamy alternatywną metodę zwiedzania, której hasło przewodnie to „Papiernia od podwórka”. Niewielka opłata w wysokości 5zł, upoważni Państwa do wysłuchania ok. 20 minutowej opowieści o dusznickim młynie papierniczym, z omówieniem jego wyjątkowej architektury oraz z uwzględnieniem wielu ciekawostek.

Rezerwacja (wymagana) pod numerem telefonu 748-627-424. Zgodnie z wymogami bezpieczeństwa, na każdą określoną godzinę Muzeum przyjmie maksymalnie 5 osób (preferujemy zwiedzanie rodzinne), z których każda musi posiadać maseczkę ochronną, jak również proszona będzie o zachowanie dystansu względem prowadzącego oraz innych uczestników zwiedzania.

Bilety do kupienia w muzealnym sklepie z pamiątkami.

Serdecznie zapraszamy!

Godziny otwarcia dziedzińca muzealnego:

(wstęp od ul. Sprzymierzonych)

sob.-niedz. godz. 10:00 – 16:00

(oprowadzamy o pełnych godzinach poczynając od godz. 11:00 kończąc na godz. 15:00)

wt.-pt. godz. 12:00 – 15:00

(oprowadzamy dwa razy w ciągu dnia: godz. 12:00 oraz 14:00)