Certyfikat produktu turystycznego Dolnego Śląska dla Muzeum Papiernictwa

04.11.2010

4 listopada w siedzibie Wyższej Szkoły Zarządzania „Edukacja” odbyło się wręczenie Certyfikatów Produktów Turystycznych oraz Rekomendacji Podmiotów Turystycznych Dolnego Śląska. Procesem certyfikacji i rekomendacji objętych zostało około 300 podmiotów. Kapituła Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej zdecydowała o przyznaniu 25 certyfikatów i 25 rekomendacji dolnośląskim atrakcjom turystycznym i obiektom noclegowym, spośród których pięć certyfikatów przyznanych zostało obiektom ziemi kłodzkiej. Wśród tej elity znalazło się Muzeum Papiernictwa, oferujące usługi turystyczne na coraz wyższym poziomie. Z rąk Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Jerzego Łużniaka Certyfikat Produktu Turystycznego Dolnego Śląska odebrała Marta Nowicka. Uroczystość poprzedzona została szkoleniem z zakresu „Zarządzania jakością w turystyce”, które poprowadzone zostało przez wybitnych wykładowców, prof. Krzysztofa Mazurskiego, dra Mieczysława Leniartka oraz dra Krzysztofa Widawskiego.

Wszyscy nagrodzeni objęci zostali przez Dolnośląską Organizację Turystyczną specjalną formą promocji.