Już dostępne!

23.12.2015

Sale ekspozycyjne, nieczynne od 12 listopada w związku z prowadzeniem prac instalatorskich, są znowu udostępnione.

W pomieszczeniach zakończono montowanie urządzeń do gaszenia pożaru mgłą wodną. Przypomnijmy, że taki zaawansowany system gaśniczy instalowany jest obecnie w całym obiekcie młyna papierniczego. Inwestycja realizowana jest w ramach projektu pn. Renowacja i adaptacja na cele kulturalne zabytkowego budynku suszarni oraz zabezpieczenie przeciwpożarowe kompleksu Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju wraz z konserwacją i digitalizacją zbiorów. Projekt finansowany jest z funduszy norweskich i funduszy EOG oraz środków krajowych.

Na czas zamknięcia części sal ekspozycyjnych obniżyliśmy ceny podstawowych biletów do 50 proc., teraz wracają one do wysokości regularnej.