Podsumowanie „Projektu Zima”

10.03.2020

W tym roku „Projekt Zima” odwiedził pięć dolnośląskich ośrodków narciarskich: Zieleniec, Czarną Górę, Karpacz, Świeradów Zdrój oraz Szklarską Porębę. Wśród ponad 40 podmiotów, które promowały Dolny Śląsk znalazło się także Muzeum Papiernictwa.  W ostatni weekend stycznia w Zieleńcu pracownicy dusznickiej instytucji popularyzowali jej działania, wykorzystując papierową sztangę.  Akcję promowała telewizja TVN, która była organizatorem „Projektu Zima”.

9 marca w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego marszałek Cezary Przybylski podsumował zimowy event, dziękując zgromadzonym tymi oto słowami:
„Serdecznie dziękuję wszystkim partnerom za udział w Projekcie oraz zaangażowanie w promowanie niezwykłych miejsc i atrakcji Dolnego Śląska. To również dzięki Waszej pracy coraz więcej turystów odwiedza i odkrywa uroki naszego pięknego regionu „.

Przedstawiciele poszczególnych atrakcji odebrali dyplomy z podziękowaniami. Muzeum Papiernictwa reprezentowała Marta Nowicka z Działu Promocji i Wydawnictw.