Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju

.

Bogata kolekcja

Unikatowy zabytek techniki

Jeden z 105 pomników historii w Polsce

Początki: przed 1562

Muzeum zamknięte od 7 do 29 listopada

06.11.2020

W związku z decyzją rządu o zawieszeniu funkcjonowania instytucji kultury na skutek rosnącej liczby zachorowań na COVID-19, Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju będzie zamknięte dla zwiedzających od 7 do 29 listopada. Czas ten wykorzystamy na naukowe opracowywanie zbiorów, przygotowanie nowych wystaw na 2021 r., a także na prace redakcyjne nad czternastym tomem „Rocznika Muzeum Papiernictwa”.

W piątek 6 listopada o godz. 15:00 zdążymy jeszcze otworzyć wystawę „Od wymiany do wymiany. Banknoty polskie 1945-1995”. Transmisja z tego wydarzenia udostępniona zostanie na naszym Facebooku. Po tym terminie ekspozycja zostanie zamknięta do 29 listopada. Mamy nadzieję, że z początkiem grudnia będziemy mogli Państwa zaprosić do jej zwiedzania.  

Tymczasem zachęcamy do śledzenia strony internetowej www.muzeumpapiernictwa.pl, muzealnego fanpage’a https://www.facebook.com/muzeum.papiernictwa  , Instagrama https://www.instagram.com/muzeumpapiernictwa/ oraz kanału YouTube https://www.youtube.com/channel/UCPE4OnXi2P6g0c2fcz3X_6A.

O naszych nowościach będziemy informować z hasztagiem #zaczerpnijhistoriiwirtualnie

Do zobaczenia wkrótce!