Weekend za pół ceny!

07.10.2022

Już w listopadzie rusza kolejna edycja akcji Polska Zobacz Więcej – Weekend za pół ceny. Inicjatywa ta realizowana jest przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną, a skierowana jest zarówno do branży turystycznej, jak i turystów. Dzięki niej, Polacy mogą w bardziej korzystnych cenach zwiedzać rozmaite instytucje kultury, muzea, czy odwiedzać najpiękniejsze polskie regiony i największe turystyczne atrakcje.

Nasze muzeum również włącza się w akcję zapraszając turystów w weekend 18-20 listopada. To aż trzy dni, podczas których można odwiedzić muzeum płacąc tylko połowę ceny biletu, który upoważni do zwiedzania wszystkich wystaw, zarówno stałych jak i czasowych (oferta nie dotyczy warsztatów czerpania papieru).

Serdecznie zapraszamy!

UWAGA! Oferta nie dotyczy grup zorganizowanych oraz nie obejmuje warsztatów czerpania papieru.