Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju

Bogata kolekcja

Unikatowy zabytek techniki

 

Jeden z 70 pomników historii w Polsce

Wybudowany: 1605

Kontakt | Struktura organizacyjna

MUZEUM PAPIERNICTWA W DUSZNIKACH-ZDROJU

ul. Kłodzka 42, 57-340 Duszniki Zdrój

tel: + 48 748-627-400

fax: +48 748-627-410

e-mail: biuro@muzpap.pl  |  zamowienia@muzpap.pl



KTO JEST KIM?

dyrektor Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju

dr hab. Maciej Szymczyk | mszymczy@muzpap.pl


wicedyrektor Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju

Joanna Seredyńska | jseredyn@muzpap.pl


Sekretariat 748-627-400 | biuro@muzpap.pl  

Justyna Cybulska


Dział Promocji i Wydawnictw

Marta Nowicka | 748-627-417 | mnowicka@muzpap.pl


specjalista ds. organizacji, promocji i reklamy 

Krzysztof Jankowski | 748-627-419 | kjankows@muzpap.pl


sprzedaż i marketing 748-627-416 | zamowienia@muzpap.pl


sklep muzealny 748-627-433


Dział Edukacji Muzealnej 748-627-401

Dorota Zielińska-Pytlowany – kierownik | 748-627-426 | dzielins@muzpap.pl

Dagmara Kacperowska | 748-627-415 | dkacpero@muzpap.pl

Marcin Lemejda | 748-627-401mlemejda@muzpap.pl

Karolina Dyjas | 748-627-426 | kdyjas@muzpap.pl


Dział Produkcji Papieru Czerpanego 

Agata Daniel – kierownik | 748-627-434 | adaniel@muzpap.pl


Finanse i Księgowość

Janusz Janiszewski – główny księgowy | 748-627-428 | jjanisze@muzpap.pl

Jadwiga Janicka – starsza księgowa | 748-627-414 | jjanicka@muzpap.pl


specjalista ds. finansów, planowania i administracji 

Dorota Stojanowska-Ciastek | 748-627-414 | dstojano@muzpap.pl


Dział Organizacyjny

Magdalena Junik | 748-627-418 | mjunik@muzpap.pl

Małgorzata Jakubiec | 748-627-412 | mjakubie@muzpap.pl

Marta Borowiec-Greszta | 748-627-423 | mgreszta@muzpap.pl


Dział Papiernictwa

Jan Bałchan – kierownik | 748-627-411 | jbalchan@muzpap.pl

Marcin Wyszyński | 748-627-427 | mwyszyns@muzpap.pl


Dział Historii Dusznik Zdroju 

Beata Dębowska – kierownik | 748-627-413 | bdebowsk@muzpap.pl


Biblioteka 

Ewa Kłonowska | 748-627-429 | eklonows@muzpap.pl