Walentynki w Muzeum Papiernictwa – lubię to!

06.02.2015

Święty Walenty uznawany jest za opiekuna wszystkich, którzy się kochają, ale również tych, którzy darzą się przyjaźnią albo po prostu lubią. To do nich adresujemy propozycję wspólnego odciskania dłoni w masie papierniczej „Walentynki w Muzeum Papiernictwa – lubię to!”.

Mamy nadzieję, że 14 lutego odwiedzi nas wyjątkowo dużo zakochanych, kochających, a przede wszystkim kochanych, gdyż jest to jedyny dzień w papierni, podczas którego wykonujemy kartki w formacie A4 z odbiciem dłoni pary: zakochanych, przyjaciół lub znajomych. Ten wyjątkowy arkusz może się stać okazją do przypieczętowania pierwszej, papierowej rocznicy ślubu, albo nietypową kartką walentynkową. Dodatkowo zwiedzający, którzy wezmą udział w walentynkowych warsztatach, będą mogli wykonać  kartkę papieru w kształcie serca.

Godziny otwarcia Muzeum: 9.00-18.00. Ostatnie warsztaty odbędą się o godz. 17.00. Zapraszamy!