Turystycza 13 dla touroperatorów z całej Polski

01.04.2016

„Turystyczna Trzynastka” to nazwa stowarzyszenia, w skład którego wchodzą obiekty o szczególnym znaczeniu dla rozwoju turystyki  Dolnego Śląska. Wśród  nich jest również Muzeum Papiernictwa.

W dniach 29-31 marca „Turystyczna 13” zorganizowała trzydniowy pobyt dla touroperatorów z całej Polski, z kulminacyjnym spotkaniem 30 marca, w Centrum Tajemnic i Przygody Podziemnego Miasta Osówka.  W tym dniu przedstawiciele  „Turystycznej 13” zaprezentowali swoją ofertę wystawienniczą,  którą uzupełnili o wystąpienia i prezentacje multimedialne. Muzeum Papiernictwa reprezentowali: Marta Nowicka oraz Przemysław Solawa. Dzień później część touroperatorów zwiedziła dusznicki młyn papierniczy, wychodząc z niego bogatszym o  papier czerpany, Album oraz Przewodnik Muzeum Papiernictwa.

SAM_2457 SAM_2454