Teraz na Wawelu

05.08.2015

W połowie czerwca informowaliśmy o wystawie plenerowej „Piękno odnalezione”. To ogólnopolski projekt prezentujący polskie obiekty historyczne, realizowany od 2009 r. W kolejnych odsłonach, na wystawach plenerowych, stronie internetowej projektu oraz w wydawnictwach prezentowane są przywrócone do dawnej świetności pałace, zamki, dwory oraz zrewitalizowane obiekty przemysłowe. Jest wśród nich dusznicki młyn papierniczy.

W dniach 19.06-18.07 wystawa prezentowana była w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu, przy Uniwersytecie Warszawskim. Od 25 lipca do 21 sierpnia można ją oglądać na dziedzińcu Zamku Królewskiego na Wawelu. Polecamy wszystkim odwiedzającym w tym czasie Kraków!

Projekt i realizacja wystawy: Positive Image Foundation. Fundacja na Rzecz Kultury, Sztuki i Dziedzictwa Kulturowego.