Sezon targowy rozpoczęty

02.03.2017

Międzynarodowe Targi Turystyczne we Wrocławiu obyły się w dniach 24-26 lutego Hali Stulecia. Trwająca trzy dni impreza zgromadziła rzesze ludzi zainteresowanych szeroko pojętą turystyką. W targach uczestniczyło ponad 200 wystawców z Polski i zagranicy. Ofertę prezentowały między innymi regiony turystyczne, uzdrowiska, biura podróży, hotele i propagatorzy wszelkich atrakcji turystycznych. Dla odwiedzających przygotowano wiele atrakcji, jak: wystawa dinozaurów, makiety kolejek, stanowisko z wirtualną rzeczywistością (VR) oraz… czerpanie papieru.

Już kolejny raz Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego wystąpił w roli współorganizatora MTT. Stoisko Muzeum Papiernictwa odwiedzili więc m.in. marszałek województwa Cezary Przybylski, wicemarszałek Iwona Krawczyk, prezes Dolnośląskiej Izby Turystyki Marek Ciechanowski i wiceprezydent Wrocławia Magdalena Piasecka.