Przedletnie promowanie

08.05.2015

Warszawa i Nové Město nad Metují. To były udane wyjazdy promocyjne!

W dniach 17-19 kwietnia Muzeum Papiernictwa uczestniczyło wraz z przedstawicielami gminy i gestorami dusznickiej bazy turystycznej w targach „Lato 2015” odbywających się w Warszawie. Dusznickie stoisko prezentowało się bardzo okazale, co zaowocowało przyznaniem mu wyróżnienia w konkursie zorganizowanym przez organizatora. Odwiedzający je mogli zapoznać się z szeroką ofertą muzeum na sezon letni, a także zaczerpnąć własnoręcznie arkusz papieru w kształcie serca.

Z kolei 25 kwietnia, również wspólnie z dusznicką ekipą promocyjną, wzięliśmy udział w imprezie rozpoczynającej sezon letni w partnerskim mieście Dusznik w Republice Czeskiej  – Novém Městě nad Metují. Licznie przybyli na rynek goście i mieszkańcy chętnie zasięgali informacji o ofercie miasta i muzeum, a możliwość własnoręcznego wyczerpania arkusza papieru ze znakiem wodnym i tu cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.