Na Zimowym Narodowym

14.12.2016

W ostatni  weekend (10-11 grudnia) każdy, kto odwiedził  Stadion Narodowy, przemianowany okresowo na Zimowy Narodowy, na licznych stoiskach miał okazję zapoznać się z największymi atrakcjami turystycznymi Dolnego Śląska.

By jeszcze bliżej poznać nasz region, można było przenieść się do wirtualnej rzeczywistości za pomocą specjalnych okularów Oculus Rift. Nasz młyn papierniczy też się w tym wirtualnym świecie pojawił, ale jeszcze bardziej zaznaczyliśmy swoją obecność w rzeczywistości realnej. Odwiedzający stoisko, na którym prezentowało się Muzeum Papiernictwa, mogli otrzymać papierową bombkę na choinkę oraz zapoznać się z ofertą muzeum. Odbyły się konkursy, w których nagrodami były pobyty w hotelach na Dolnym Śląsku.

zimowy narodowy