#muzealniaki – muzeum nie tylko dla dużych!

06.06.2017

Do akcji #muzealniaki przystąpili partnerzy, którzy deklarują przyjazne nastawienie do wizyt dzieci. Z całą pewnością dusznickie Muzeum należy do tej listy.  Na interakcję z kulturą nigdy nie jest za wcześnie, a wizyta w muzeum czy w galerii sztuki może być ciekawa także dla rodziców z najmłodszymi dziećmi. Wspólnie stwórzmy modę na muzea!

Jak przystąpić do akcji?

• Po prostu przyjdź z dzieckiem do muzeum czy galerii sztuki. Pokaż innym rodzicom, jak dobrze się bawiliście. Zachęć znajomych do podjęcia wyzwania.
  • Zrób zdjęcie z dzieckiem w dowolnym muzeum czy galerii sztuki.
  • Dodaj to zdjęcie na swój profil w serwisie Facebook lub Instagram i otaguj #muzealniaki.
  • Otaguj muzeum czy galerię sztuki, w którym zdjęcie zostało zrobione, np. #muzeumpanatadeusza.
  • W muzeach i galeriach sztuki przyjaznych akcji znajdziesz specjalne naklejki akcji #muzealniaki.

#muzealniaki pokazują, że w muzeach i galeriach sztuki jest miejsce dla dziecka w każdym wieku.

#muzealniaki zachęcają rodziców, aby obcowali z kulturą i sztuką w towarzystwie swoich dzieci.

#muzealniaki to dzieci w każdym wieku: niemowlaki, przedszkolaki i uczniowie.

#muzealniaki tworzą modę na muzea!

Inicjatorem akcji jest Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu.

muzealniaki_druk