Konkurs „Pocztówka z Dusznik-Zdroju” rozstrzygnięty!

15.01.2015

Konkurs „Pocztówka z Dusznik-Zdroju” odbył się w ramach programu edukacyjnego założonego w projekcie „Renowacja i adaptacja na cele kulturalne zabytkowego budynku suszarni oraz zabezpieczenie przeciwpożarowe kompleksu Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju wraz z konserwacją i digitalizacją zbiorów” (wsparcie udzielone z funduszy norweskich i funduszy EOG, pochodzących z Islandii, Liechtensteinu i Norwegii, oraz środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego).

W konkursie udział wzięły dzieci i młodzież z dusznickich szkół. Celem konkursu było zaprojektowanie pocztówki, która będzie przedstawiała młyn papierniczy w świątecznej oprawie.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że komisja konkursowa złożona z pracowników Działu Naukowo-Oświatowego wyłoniła zwycięzców w dwóch kategoriach grupowych:

Szkoła podstawowa:

I miejsce Anna Wydrych  klasa V B