Kobiety kobietom w Dniu Kobiet

10.03.2017

Pierwszy Kobiecy Turniej Gry w Kręgle zorganizowany został w dusznickim hotelu Werona 8 marca. Co łączy to wydarzenie z Muzeum Papiernictwa? Ano to, że wzięła w nim udział ekipa z naszej placówki.

Muzeum reprezentowały: Marta Borowiec-Greszta, Justyna Cybulska, Agata Daniel, Marta Nowicka, Joanna Seredyńska oraz Dorota Zielińska-Pytlowany.  Pomimo tego, że część naszych zawodniczek grała po raz pierwszy, podium zostało zdobyte!

Organizatorem turnieju był dusznicki Lions Club,  a celem – wsparcie finansowe dziewczęcego zespołu Splot. Bardzo dziękujemy sponsorom za piękne nagrody, a naszym koleżankom z Urzędu Miejskiego w Dusznikach-Zdroju, Ars Medica, Klubu Lions, Zakładu Elektrotechniki Motoryzacyjnej oraz Salonu Urody Klaudia serdecznie gratulujemy. W tym dniu wszystkie byłyśmy zwyciężczyniami!